В Івано-Франківську в військовий комісаріат приносять підроблені бронижелети

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це на брифінгу розповів обласник комісар полковник Ігор Павлюк.

  Міноборони закуповує захист 4 рівня, "Корсар МЗ-4". Такі ж бронежилети закуповуються для 5 батальйону територіальної оборони на кошти небайдужих прикарпатців. Та часом люди самостійно купують й приносять безпосередньо бронижелети. Він зазначив, що не називатиме цих людей, але розповів, що при перевіки кулями, пластини в спецодязі не витримали.

  "Часом люди приносять бронежилети й самі. Тому, вони не завжди відповідної якості. Наші хлопці не вірять нікому, тому перевіряють весь захист особисто. Можна побачити, що в пластині дві кулі навиліт", – розповів полковник Павлюк.

  Комісар також зазаначив, що виробником цього бронижелету є також "Темп", як і тих, котрі замовляє Міністерство оборони. Проте очевидним є те, що вони є підробками. Адже паспорти на двох зразках відрізняються. Та й якість зовсім не така, як у надійному спецодязі.

  "Ззовні вони наче не дуже відрізняються. Проте в кожному з них є ще й паспорт, в якому написано всі тактико-технічні характеристики. Дата, партія – все красиво написано. Але люди не грамотні, не помітили помилки в слові "бронепластини". Воно написано як "бронеппрастини",-  зазначив Ігор Павлюк.

  Обласний комісар повідомив, що ці питання вже обговорені з людьми. Прикарпатці адекватно реагують на проблему. Й у майбутньому всі бронижелети будуть замінені на захист відповідної якості.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150