В Івано-Франківську відбудеться святковий забіг “Коляда RUN”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  16 грудня о 16:00 у кав’ярні "Говорить Івано-Франківськ" відбулась прес-конференція організаторів зимового забігу "Коляда RUN". Вони поділились своїми ідеями, показали маршрут забігу, а також продемонстрували мотиваційний відеоролик в підтримку даного проекту.

  Сам забіг стартуватиме 21 грудня в 11:00. Реєстрація в цьому забігу є платною, 75-100 грн залежно від дня реєстрації, а підтверджених учасників забігу наразі є 130. Довжина маршруту – 5 кілометрів. Новорічний дрес-код є не обов’язковим, але дуже бажаним. Подібні новорічні забіги вже є хорошою традицією у цілому світі. Наприклад, у Мадриді одного разу відбувся забіг 5130 Санта-Клаусів, а в Америці тисячі Сант бігають кожного року.

  "Ідея виникла насправді дуже спонтанно та випадково. Коли я сам почав тренуватися бігати, то зрозумів, що люди на доріжках зникли – прийшла середина листопада, і бігунів не стало. Наразі є багато стереотипів, що зима – погана пора для тренування на вільному повітрі. І ми вирішили показати Івано-Франківську, що це є хибний стереотип, а також – приурочити цей захід до Нового Року. Спочатку ми це назвали "Holiday Run", але моєму товаришу причулося "Коляда Run". Нам дуже сподобалась така назва і ми на ній зупинилися", – розповів Сергій Караванець, організатор забігу.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150