В Івано-Франківську відбулася поетична зустріч із Людмилою Лінник

 • 180x150
 • Опубліковано:

   31 березня о 16:00 в Івано-Франківську пройшла поетична година з Людмилою Лінник. Зустріч відбулася в нещодавно відкритому етнокафе "Франківчанка", а модератором та організатором виступила журналіст Любов Загоровська.

  "У нас не проводяться зустрічі з авторами, як такі. Проходять презентації книжок – якщо є книжка. Але є автори, і їх багато, які пишуть прекрасні речі – але в яких, по певних причинах, ще немає виданих книг. Хтось із них, наприклад, публікується в інтернеті. Я вважаю, що цим людям треба давати такий же шанс презентувати свою творчість, як іншим авторам. Саме тому в нас виникла ідея провести ряд зустрічей із авторами", – зазначила Любов Загоровська.

  Сама ж Людмила Лінник, котра є ведучою концертів Івано-Франківської обласної філармонії, читала багато віршів, спілкувалась із шанувальниками та розповіла кілька цікавих фактів зі своєї біографії.

  "Те, що пишеться по-справжньому, звичайно ж, випадає з серця. Для мене поезія в цей період мого життя – така собі творча сублімація. Я виписую все те, що знаходиться всередині, що могло б вилитись сльозами, болем, ще чимось – а виливається віршами. В мене є вірші, є проза, а ще можемо просто спробувати поговорити на тему мистецтва", – розповіла журналістам Людмила Лінник.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150