В Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття почесного консульства Угорщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

   У четвер, 4 грудня, о 16.00 відбулося урочисте відкриття Почесного консульства Угорщини в м. Івано-Франківську (вул. Гаркуші 31 б). На відкритті були присутні представники Угорщини та місцевої влади, а також Юрій Мушка – Надзвичайний та Повноважний Посол України в Угорщині з 11.06.2010 по 31.03.2014.

  "Шановні пані та панове. Для мене дуже велика честь бути тут із вами. Я вже не вперше у вашому місті, давно полюбив його і почуваюсь тут, як удома. Україна – найбільший сусід Угорщини, вона є нашим стратегічним партнером у багатьох галузях, наше співробітництво є дуже важливим. Я хотів би сказати, що Україна може розраховувати на Угорщину в ці важкі для неї часи. Ми – на стороні єдності та суверенітету України. Окрему подяку хотілось би висловити пану Василю Вишиванюку за всю ту велику роботу, що він зробив для нашої співпраці", – заявив заступник держсекретаря Секретаріату Прем’єр-міністра Угорщини Левенте Модьор.

  Юрій Мушка, директор Другого європейського департаменту Міністерства закордонних справ України, зачитав звернення міністра закордонних справ України Павла Клімкіна: 

  "Прийміть мої найтепліші вітання з нагоди відкриття консульства. Я вірю в те, що ця подія дозволить ефективно реалізувати наше культурне, соціальне та економічне співробитництво на міжнародному рівні. Висловлюю вітання Василю Вишиванюку з призначенням Почесним Консулом. Бажаю плідної роботи. З повагою, Павло Клімкін"

  Також виступав голова ІФОДА Олег Гончарук, який розповів про динамічний розвиток зв’язків між Угорщиною та Україною, та заявив, що відкриття цього почесного консульства дозволить нам активніше рухатися в напрямку спільного майбутнього. Він також привітав Василя Вишиванюка з новою посадою, і висловив надію, що його відданість роботі дозволить гідно представляти Івано-Франківську область у Європі.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150