В Івано-Франківську відбулося віче з нагоди Дня народження Івана Франка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в місті відбулися урочистості з нагоди 158-ї річниці від дня народження українського письменника, поета, публіциста, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка . З нагоди його Дня народження представники влади та громадськості Івано-Франківська поклали квіти до пам’ятника Каменяреві.

  Серед присутніх були заступник міського голови Миихайло Верес, заступник голови ОДА Сергій Адамович, а також народний депутат Руслан Марцінків та голова обласного осередку спілки письменників України Євген Баран.

  "Іван Франко є нашим світочем, нашим генієм. І якщо Тарас Шевченко є серцем, то Іван Якович безумовно є розумом. Він жив, переходячи межі можливого. Й був недооціненим за життя. Зате на його похоронах були всі, було багато пафосних слів. Давайте не повторювати таких помилок зараз, якщо ми будемо давати можливість розвиватися людям, то Україна вийде за межі можливо", – зазначив Сергій Адамович.

  А заступник міського голови зауважив, що українцям варто було б більше уваги приділяти творчості Івана Франка.

  "В цей час ми маємо говорити про Франка не лише як про поета і письменника, а як про державотворця. Адже в Івана Яковича дуже багато таких праць, в яких він описує, якою Україна мала б сьогодні бути та в яких напрямках рухатися. І мені здається, що якби ми більше читали Івана Франка, то ситуація в нашій країні була б зовсім інакшою. Тому що ті помилки, про які попереджав Франко, на жаль, існують", – сказав Михайло Верес.

  Супроводжувалася подія виконанням творів Франка духовим оркестром та хором.

   

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150