В Івано-Франківську відбулося Віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

 • 180x150
 • Опубліковано:

    21 листопада 2014 року о 12.00 в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбулося Віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. На Віче зібрались тисячі людей, серед яких – студенти всіх ВНЗ Івано-Франківська. Постійно лунали крики "Слава Україні! Героям слава!". На сцені виступали активісти Майдану – Максим Кицюк, Андрій Чепіль, Наталя Сербин, Ярослав Вакалюк, а також представники влади – Віктор Анушкевичус, Ростислав Микитюк та інші. Віче розпочалось з виконання Гімну України, за яким послідували молитва та хвилина мовчання в память загиблих за весь рік.

  "Ми сьогодні тут, тому що сьогодні – річниця Євромайдану, який привів до змін та повалення тодішньої влади. Ми всі памятаємо, що 21 листопада, в ніч з двадцятого на двадцять перше молодь вийшла на майдани України, в тому числі в місті Івано-Франківськ", – прокоментував подію Ростислав Микитюк, начальник управління молоді і спорту ІФОДА.

  "Я довго думав, що сказати на цьому віче. Все, що ми тоді організовували, відбувалось вночі. До людей треба доносити справжню думку молоді, а не те, що робить влада для галочки. Слава богу, що ви сюди самі прийшли, а не хтось попросив вас. Я не є лідером, я всього лиш представник того середовища, яке тоді щось робило. В програмі цього немає, але я хотів би запросити на сцену людей, які тоді щось робили, це великий перелік людей. Раджу всім тверезо розуміти ситуацію та завжди виступати проти влади. Якщо вам щось не подобається – зразу виходьте і кажіть!", – зазначив Максим Кицюк, студент, активіст Майдану.

  Максим Кицюк похвалив міністра освіти Сергія Квіта за хороші та ефективні реформи, але закликав ні в якому разі не довіряти владі сліпо. Також Максим виступив з критикою Арсенія Яценюка, зазначивши, що той раніше говорив про готовність стати очільником уряду-камікадзе, а тепер виграв вибори, що є найякіснішим показником того, що важливих і складних реформ не відбулось.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150