В Івано-Франківську відбувся благодійний етно-ярмарок на підтримку військових,які постраждали в зоні АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У приміщенні «Зимового саду» Інституту туризму 31 березня 2015 року  відбувся благодійний етно-ярмарок «Ситий вареник» на підтримку родин військових, які постраждали у боях на Донбасі. Студенти і викладачі напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» третій рік поспіль організовують традиційне весняне кулінарне свято, яке цьогоріч присвячено українським вареникам.

   "Ми спробували організувати етно-фестиваль в плані етнічної їжі. Минулого року ми проводили такий фестиваль, щоб показати єдність української кухні загалом з різних регіонів України. Там були і полтавські галушки, і кримські чебуреки. Цього року кафедра вирішила, що варто було би провести етно-фестиваль української кухні, присвячений "моно-страві" – вареникам", – розповів директор Інституту туризму Володимир Великочий. 

  Цьогорічне  свято особливе ще й тим, що має благодійну мету. Саме тому організували дійство у вигляді ярмарку, де охочі могли зробити свій внесок у допомогу військовим, які постраждали у боях на Сході України.  

  Скуштувати можна було вареники з різною начинкою: картоплі,м’яса, грибів, фруктів, ягід та сиру. Усі зібрані кошти у сумі 4794 грн., як зазначили організатори етно-ярмарку, передадуть безпосередньо родині пораненого в зоні бойових дій на Сході України Вадима Свириденка. Він під Дебальцевим втратив усі чотири кінцівки. Зараз постраждалий військовий перебуває у важкому стані. 

   Захід проходив за сприяння кафедри театрального і хореографічного мистецтва Інституту мистецтв, студенти якої показали тематичне театралізоване дійство.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150