В Івано-Франківську відбувся фестиваль творчості молоді з обмеженими можливостями “Повір у себе”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  3 грудня в 11:00 в обласному академічному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки відбувся тринадцятий фестиваль творчості дітей молоді з обмеженими можливостями "Повір у себе". Нагадаємо, що 3 грудня – Міжнародний день інваліда. Фестиваль ставить своєю метою самореалізацію дітей-інвалідів, їх інтелектуальний та творчий розвиток. Організатором цього дійства є Івано-Франківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Під час фестивалю 70 учасників представлили свої роботи в  наступних номінаціях: художня вишивка, вишивка бісером, декоративно-прикладне мистецтво, збірні моделі з фанери, роботи виконані технікою деку паж, паперо-пластика, орігамі, бісероплетіння, вироби з дерева. Також на сцені виступали молоді танцюристи, музиканти та співаки з обмеженими можливостями. 

  "Сьогодні в нас проходить тринадцятий фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе." Здавалось би, коли щороку робиш такий фестиваль, то вже нічого тебе не може здивувати. Але все ж діти кожного року дивують нас чудовими, прекрасними речима, постійно знаходяться нові таланти. Цього року на виставці переважають патріотичні мотиви та любов до рідної землі, в виступах помітне патріотичне спрямування. В цьогорічному фестивалі приймає участь 70 учасників. Це, в основному, дітки з навчально-реабітілаційого центру благодійного фонду Карітас, але є і багато дітей із простих загальноосвітніх шкіл. На виставці зараз центральною є картина про Україну. Наші діти дуже талановиті, вони не бояться робити такі речі, і нам також передається їхнє натхнення", – розповіла журналістам Мар’яна Добрянська, начальник відділу соціальної роботи.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150