В Івано-Франківську відбувся концерт на підтримку чесних виборів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 жовтня, на площі біля Драматичного театру, відбулася грандіозна вечірка просто неба. Більше 15 тисяч івано-франківців прийшли висловити свою підтримку прозорому та чесному проведенню виборчих перегонів.

  Розпочався концерт з виступів місцевих талантів. Серед них: Тетяна Марчук, Тарас Турянин, Христина Олексин, Надія Шекеряк, Василь Михайлович, гурт «Будьмо» та інші.
  Зірковими гостями заходу стали гурти ТІК і Танок на Майдані Конго, які подарували франківчанам довгоочікувану атмосферу свята. Доповнювали виступи іменитих виконавців незабутнє піротехнічне шоу.

  Музиканти зізналися, що дуже люблять Івано-Франківськ. При першій же можливості відвідують Прикарпаття та ТК «Буковель» зокрема. Підтримують гасло концерту «за чесні вибори», адже переконані, що людина справи ,а не слова зможе здійснити необхідні зміни в країні.

  «Ще 10 років тому села Поляниці на карті не було. А тепер там найуспішніший європейський курорт, – каже фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк. – Переконаний, що Олександр Шевченко зможе зробити Івано-Франківськ таким же успішним»
  Концерт відбувся за підтримки Олександра Шевченка. Він подякував івано-франківцям за підтримку та висловив переконання, що разом з громадою йому вдасться не допустити фальсифікацій і спотворення результатів волевиявлення.

  «Лише в чесній боротьбі перемагає правда, – сказав Олександр Шевченко. – Лише в чесній боротьбі перемагає сильніший».

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150