В Івано-Франківську відбувся кубок з баскетболу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22-24 червня до Дня молоді громадською організацією "Спільними Зусиллями" Мерінова Віталія проводився Кубок Івано-Франківська з баскетболу на призи директора ТК"Буковель" Олександра Шевченка.

  У турнірі взяло участь 16 команд, серед яких ,зокрема, були і представники Богородчан, Бурштина та Надвірної. Ігри відбувались на спортивному майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру впродовж трьох днів.

  Після дуже напруженої боротьби спортивна фортуна визначила переможців наступним чином:

  1 місце- Баскетбольний клуб "Пасаж";
  2 місце- Баскетбольний клуб "ВАМБУД";
  3 місце- Баскетбольний клуб "Поповняйко".

  Тріумфатори змагань отримали кубки ,відпочинок в ТК"Буковель" та запрошення на безкоштовний перегляд фільму у театрі кіно "Люм’єр".

  Цікаво,що кращим гравцем змагань було визнано депутата міської ради – Чорноуса Володимира.

  "Такі змагання потрібно проводити якомога частіше,щоб все більше молоді займалось спортом, вели здоровий спосіб життя. Цей турнір вже стає традиційним, оскільки проводиться другий рік поспіль. Надіюсь,що з кожним роком все більше і більше команд буде брати в ньому участь,а баскетбол в місті підніматиметься на вищий рівень",- розповів Віталій Мерінов.

  На нагородження завітав і директор Буковелю Олександр Шевченко, власне, на призи якого змагалися команди. За словами спонсора, культ здорової і розумної людини сьогодні треба популяризувати. «Ми радо відгукуємося та допомагаємо в організації подібних заходів»,- зазначив пан Шевченко.

  Після закінчення офіційної частини Олександр Леонідович і сам покидав м’яча, показавши відмінну спортивну форму. 

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150