В Івано-Франківську відбувся перший Всеукраїнський Галицький бал 2012

 • 180x150
 • Опубліковано:

   15 листопада о 18:00 год. в приміщенні обласного музичного драматичного театру відбувся перший Всеукраїнський “Галицький бал”.

  Уже не вперше студенти, жителі та гості нашого міста мали можливість поринути в епоху елегантної вишуканості та класичної досконалості. Всі шанувальники класичного танцю на весь вечір отримали можливість заглянути в минуле і відчути себе частиною великої королівської родини.

  Мета заходу – виховання у молоді культури танцю, популяризацію давніх традицій, згуртування людей засобом цікавого, здорового та корисного в усіх аспектах дозвілля.

  Організаторами заходу виступили Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області. Режисером першого Всеукраїнсько Галицького балу була заслужений працівник культури України Лілія Борисевич.

  Генеральний інформаційний партнер: ОТБ “Галичина”

  Pr-супровід: піар-агенція “PR-energy”та Orlova concert agency

  Бал розпочався з прекрасного танцю полонезу, після чого ведучі Галина Баранкевич та Олексій Гнатковський офіційно оголосили відкриття. На початку вечора всі присутні познайомились з членами журі (Іраклі Леквінадзе – гість з Грузії, Матіас Гьопфнер – гість з Німеччини, Гладченко Сергій – гість з Одеси, Андрій Коваль – головний редактор журналу “БізнесMEN”, Ольга Кондратьєва – iLife.if.ua, директор), і саме вони обирали головні номінації:
  • Княжна Галицького балу – Хиляк Христина
  • Краща зачіска – Войчак Діана
  • Краща танцювальна пара – Тарас Анна та Дем’янов Ігор
  • Краща сукня – Гельо Ольга
  • Найелегантніший кавалер балу – Додик Тарас

  Також на святі виступили: спеціально запрошений гість – фіналіст “Х-Фактора” Діма Скалозубов, фіналістка дитячого євробачення Тетяна Гулик, заслужена артистка естрадного мистецтва Оксана Микицей, співачка Оксана Сливка та танцювальні колективи Прикарпатського національного університету.

  Впродовж усього вечора грала надзвичайно гарна, а головне жива музика у виконанні муніципального естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Валерія Чикириса. Під живий музичний супровід танцмейстер Василь Васірук і хореографи Світлана Васірук та Юрій Скобель давали майстер-класи. На балу були не тільки бальні танці, але й коломийки, які надзвичайно сподобались гостю з Грузіїї Іраклі Леквінадзе:

  – Мені приємна гостинність України, зокрема Прикарпаття, а також високий рівень організацій і проведення позитивно вразив мене настільки, що ми обов’язково проведемо такий захід в Грузії.

  Слова вдячності висловив Матіас Гьопфнер:

  – Я щиро вдячний за запрошення. Це честь побувати на даному заході і хочу відмітити, що молодь України дуже талановита.

  Успішним цьогорічний Галицький бал зробили не тільки організатори, але й сама молодь, яка поводилася надзвичайно виховано і культурно. Всім учасникам так сподобався Галицький бал і цікава програма, що вони не хотіли покидати по завершенню зал, що приємно здивувало одну із співорганізаторів балу Ганну Крисюк:

  – Нам приємно, що молодь гарно відпочила і привітали один одного з Днем Студента і показали, що елітарний відпочинок для молоді є модним. Тому хотілося щоб не тільки у нашому місті, але й у всій Україні було побільше таких культурно-мистецьких заходів, які відбуваються на Прикарпатті.

  А також пані Ганна Крисюк висловила слова вдячності всім хто долучився до організації та підтримав це свято, а саме:
  ексклюзивному партнеру: журналу “БізнесMAN”
  Партнерам: ресторану “Фран-ко”, “Французький бульвар”, інтернет-магазину iLife.if.ua, ТзОВ «Друг голубів», ТзОВ “ПТД”, фотоцентру “САКО”, нічному клубу “el Dorado”, ТМ “Cartuli”, BPI, театру кіно ЛЮМ’ЄР, МВРУ, поліграфічному центру “Креатив”, феєрверку “Піро-ІФ”, модельній агенції M-Models Management, відпочинковому комплексу “Ведмежа гора”, весільному салону “Ваніль”

  Інформаційним партнерам: “Стик”, газета “Голос України”, телеканал “24”, радіо “Західний полюс”, “Molodizhka.if.ua”

  Юридичному супроводу: юридична фірма “Юр-інтел”

  Отже, Молодіжна адміністрація спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника хотіла не тільки згуртувати молодь на балу, але й від щирого серця привітати всіх з Днем Студента!

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150