В Івано-Франківську відкрилась громадська приймальня нардепа Лева Підлісецького

 • 180x150
 • Опубліковано:

   29 січня о 13:00 в Івано-Франківську, за адресою вул. Грушевського 14, відкрилась громадська приймальня народного депутата України від фракції "Об’єднання Самопоміч" Лева Підлісецького. На відкритті були також присутні Олексій Скрипник – ще один нардеп від "Самопомочі" та Тарас Виноградник – керівник ГО "Самопоміч" в Івано-Франківську.

  "Я дуже радий бути знову в Івано-Франківську. Це місто, в якому я провів своє дитинство, тут жили мої покійні дідусь і бабця. Тому коли запитували, хто за яким регіоном хоче бути закріплений, я зразу вибрав Івано-Франківськ. Самопоміч не є типовою партійною структурою, яка спочатку вербує людей, а лише потім починає з ними працювати. Я лише тиждень тому став членом цієї фракції, надихнувшись їхньою ідеологією. Зараз є багато потреб і запитів від людей, я хочу бути корисним – саме тому ми відкриваємо цю громадську приймальню. Я готовий приїжджати сюди особисто, оскільки згідно графіків роботи ВР один тиждень на місяць – це робота з виборцями, в округах", – розповів народний депутат України Лев Підлісецький.

  "Я керував IT-компанією в Івано-Франківську, я люблю це місто та тутешніх людей. Поменше політики, побільше справ, і все буде добре. IT є одною з двох галузей, які за минулий рік не "впали", а в Івано-Франківську є великий айті-потенціал, який потрібно розвивати. Якщо франківські айтішники, так як колись львівські, зроблять кластер, то це стане стимулом для того, щоб набагато серйозніше розвивати регіон", – зазначив нардеп Олексій Скрипник.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150