В Івано-Франківську відкрилась військова виставка-продаж для інвесторів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  13 листопада о 16:30 в виставковому залі Національної Спілки художників України (вул. Незалежності, 53) відбулось відкриття військової виставку-продажу. Метою її було показати асортимент військових товарів, які можуть доставляти з Європи за мінімальними цінами наші волонтери, та залучити інвесторів і підприємців до процесу укомплектування армії.

  На виставці був представлений широкий асортимент товарів війського вжитку – від носків і до кевларових шлемів, бронежилети, тактичні окуляри з захистом від будь-яких видів негоди, тепловізори, ножі, та багато інших корисних для солдатів речей.

  "Це форма і одяг з Німеччини, Чехії, Франції. Ось це – танковий комбінезон. Оскільки у нас танкових військ не так багато, його, крім танкістів, можна запропонувати як робочий комбінезон будь-яким солдатам. Це є "редсток", він міцний, не рветься, підходить для будь-яких робіт, обслуговування техніки, також він достатньо теплий. Ось тут – кевларова каска з Італії, 5-го ступеню захисту. Може захистити від автоматної кулі, дуже необхідна річ. Це є, без перебільшень, життя солдата. Всі ці речі ми можемо доставляти з Європи по мінімальних цінах, залежить від розміру партії – чим більше замовимо, тим дешевше вийде. І однозначно це буде дешевше, ніж цифра МО – 16 тисяч гривень на екіпірування одного солдата", – розповіла Оксана, волонтер.

  "Чим люди можуть допомогти, за те і будем дякувати. Ми залучали багатьох інвесторів, скоро ви їх всіх побачите. Активність волонтерів протягом семи місяців зросла, але зараз вона падає – у нас, по-перше, є ситуація з курсом долара, і люди самі не мають за що жити. По-друге, у людей вичерпуються ресурси, конфлікт триває дуже довго. І по-третє, є фактор лицемірства та обману", – Андрій Ткачук, голова правління громадської організації "Медична служба Прикарпаття"

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150