В Івано-Франківську відкрилась виставка колажу та асамбляжу

 • 180x150
 • Опубліковано:

   1 квітня о 16:00 у Івано-Франківську відбулось відкриття арт-проекту Мирослава Яремака "Асамбляж Колаж ІФ". Наразі увазі публіки представляють першу частину проекту під назвою "Тяглість", а у жовтні продемонструють другу під назвою "Відзнака".

  На виставці, що знаходиться у галереї "Арт-На-Мур", Бастіон, глядачі можуть побачити твори мистецтва у жанрах колажу та асамбляжу (тривимірного колажу), створені відомими митцями – Опанасом Заливахою, Юрієм Іздриком, Ростиславом Котерліном, Мирославом Яремаком та іншими. 

  "Цінність виставки в тому, що вона має історичну глибину та ретроспективу, звертається до минулого. Тут є роботи, які претендують на присутність у значних музейних колекціях. Жанр колажу – одна з форм, що винайдена кубістами-модерністами, яка відповідала швидкоплинності часу. Бралися ножиці, старі газети, журнали, клей, і це все накопичувалось в одну форму. А асамбляж винайшли вже після Другої Світової, він ознаменував поняття постмодернізму. Це коли колаж набуває тривимірного простору. В асамбляжі накопичуються предмети, котрі вже мають свою глибинну, формальну, матеріальну сутність", – розповів Мирослав Яремак на відкритті виставки.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150