В Івано-Франківську відкрилась виставка живопису Миколи Джички “Куди дуля – туди дим”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   17 листопада о 15:00 в виставковому залі Національної Спілки художників України (вул. Незалежності, 53) відбулось відкриття виставки живопису Миколи Джички "Куди дуля – туди дим". На ній представлено багато робіт митця за останні роки, об’єднаних тематикою жіночого тіла і похмурого настрою сьогодення. За словами митця, тіло – універсальний засіб, і він дуже любить його зображати, а значення часто додаються в процесі роботи.

  Микола Джичка закінчив Прикарпатський Національний університет за спеціальністю "Образотворче мистецтво", наразі він є головою ГО "Молодіжна мистецька організація Форумс", а також секретарем Івано-Франківської ОО НСФХУ.

  "Я не хочу розказувати про ці картини, художник не повинен розповідати. Є мистецтвознавці, які пишуть про мистецтво, вони згодом зроблять аналіз. Роботи зроблені на інтуїції, а мистецтво є віддзеркаленням сьогодення. Мої картини часто сумні, можливо, викликають не дуже хороші емоції. Ця виставка була давно запланована, хотілося побачити, як виглядатимуть мої роботи в цьому залі. Це найкращий зал в Івано-Франківську, востаннє я в ньому виставлявся в 2005 році", – розповів Микола Джичка журналістам.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150