В Івано-Франківську відкрилася фотовиставка “Непал: між небом та землею у серці Гімалаїв”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в фортечній галереї "Бастіон" відкрилася виставка франківського фотографа-мандрівника Андрія Майгутяка.

  Виставку митець присвятив дружині, адже "без неї всі ці мандрівки були б неможливими". Називає її ідейним натхненником та співавтором усіх робіт.

  "Наш спосіб життя передбачає, що ті фінанси, які ми маємо, ми вкладаємо в подорожі. Й цим ми можемо згадувати й згадуватися та ділитися з людьми, А не набуваємо тих надлишкових матеріальних цінностей, які ми перестаємо помічати вже через тиждень після надбання", – розповів мандрівник.

  Митця з дружиною приваблюють подорожі до Азії.

  "Азія з одного боку схожна на Україну, а загалом надзвичайно відрізняється від нашого світу та сприйняття. Їхнє життя та світогляд викликають справжнє захоплення й виникає бажання досліджувати та порівнювати. Хочеться зрозуміти людей, та побачити як і чим вони живуть" – зазначив Андрій Майгутяк.

  Виставка триватиме до 10 жовтня.

  Про автора:

  Андрій Майгутяк народився 1981 року в Івано-Франківську, де й виріс. До 2008 року був фотографом-любителем, тепер працює виключно й якості комерційного фотографа та фотографа-мандрівника. Своїми хобі вважає велосипед та майстрування. Має дружину Ольгу, яка є сімейним та дитячим фотографом.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150