В Івано-Франківську відкрилася виставка “Холодна Війна. Коротка історія розділеного світу”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   12 листопада 2014 року о 14.00 в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося відкриття фотографічно-історичної виставки «Холодна війна. Коротка історія розділеного світу». Ця виставка була організована Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові.

  Співорганізатором урочистого відкриття виставки став Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. В заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд та ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доктор політичних наук, професор Ігор Євгенович Цепенда.

  "Ми оцінюємо цю виставку як історію. Вона нагадує, що все може повторитись. Проблема холодної війни в тому, що поділені між собою люди. Політики, знаєте, миряться швидко, а люди – ні. Як результат, ми досі маємо образ НАТО як ворога на всьому пострадянському просторі", – зазначив Ігор Цепенда.

  У відповідь на запитання журналіста про ставлення Посла до вчорашньої атаки націоналістів на посольство Росії, той відповів: "Фанати це фанати. Ми з дружиною вже 35 років разом, і я не можу казати, чого саме я фанат (сміється). Підтримка Польщею України це більше, ніж фанати – це і дипломатична площина, і гуманітарна допомога. Це була більше подія для телебачення, але це також приємно"

   

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150