В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку професору Богдану Ступарику

 • 180x150
 • Опубліковано:

   10 березня о 14:00 в Івано-Франківську, на вулиці Заклинських, 6, відбулось урочисте відкриття анотаційної дошки професору Богдану Ступарику. Свого часу професор проживав у цьому будинку.На відкритті були присутніми десятки студентів, родичі Богдана Ступарика, а також ректор ПНУ Ігор Цепенда та екс-нардеп Руслан Марцінків. Захід розпочався з виконання гімну України. За традицією, дошку освятили. 

  Богдан Ступарик народився 7 березня 1940 р. Навчався на фізико-математичному факультеті Івано-Франківського педагогічного інституту ім. В.Стефаника. Працював вчителем і директором школи в с. Угорниках і смт. Отинії Коломийського району, заступником директора і директором профтехучилища в смт. Отинія. 1969 р. переведений на посаду директора Івано-Франківського профтехучилища № 3, яке очолював 15 років. Завідував міським відділом освіти (1984-1985, 1993-1994 рр.).  Від 1985 р. – старший викладач, доцент кафедри педагогіки педінституту, згодом – завідувач кафедри наукових основ управління школою, кафедри історії педагогіки у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника. Автор понад 180 наукових праць.

  "Якщо подивитись на його творчий шлях, то він розпочинав вчителем, пройшовши важливі ланки цього напряму. Він мав той великий досвід, який дозволяв створити власну наукову школу, що сьогодні вважається одною з провідних в Україні. Заслуга педагога є в тому, скільки ти маєш учнів. Богдан Ступарик дійсно міг би гордитись тим, скільки вдячних учнів він має. Іменем професора названа кафедра в ПНУ", – розповів ректор ПНУ Ігор Цепенда.

  "Це вже 23-тя дошка, відкрита в рамках програми "Івано-Франківськ – місто героїв". Ця програма покликана вшанувати пам’ять видатних постатей нашого міста у всіх сферах. Це був викладач, заслужений працівник освіти. Знаю, що він був великим патріотом та великою людиною, яка повинна гідно шануватися в нашому місті. Сьогодні ми відкриваємо анотаційну дошку там, де він жив", – зазначив Руслан Марцінків, ініціатор програми "Івано-Франківськ – місто героїв".

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150