В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку воякові Першої Української Дивізії “Галичина” Володимиру Малкошу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську на фасаді будівлі народного дому "Княгинин" (вулиця Галицька, 40) відкрили анотаційну дошку бійцю УПА, громадському діячеві, потів’язню та багатолітньому голові братства Української Дивізії "Галичина" Володимиру Малкошу.

  На відкритті була присутня дружина упівця, Марта Малкош. За її словами, він надрукував багато книг, видання яких фінансували дивізійники діаспори. Й розсилав їх усім університетам України.

  "Мій чоловік був великим українським патріотом. Він хотів щоб всі люди в Україні знали, ким були дивізійники й що то за така дивізія була "Галичина". Що то були за такі молоденькі хлопці-герої, які добровільно йшли в армію й не шкодували свого життя за те, щоб визволити Україну від більшовицької навали", – розповіла жінка.

  Табличку відкрито в рамках ініціативи Руслана Марцінківа "Івано-Франківськ – місто героїв". За словами ініціатора, символічно, що пам’ятну дошку відкривають саме тепер. Тоді, коли історія повторюється й Україна знову веде боротьбу за свою свободу. А молоді хлопці-доровольці їдуть на Схід боронити кордони держави.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150