В Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку заслуженому лікарю України Лідії Дмитрів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 9 грудня, на будівлі Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні відкрили та освятили анотаційну дошку знаному на Прикарпатті хірург, завідувачці хірургічним відділом Івано-Франківської центральної міської лікарні,заслужений лікарю України Лідії Дмитрів.

  «Вона була проста у спілкуванні, щира та безкорислива. Могла знайти спільну мову з людьми будь-якої професії», – розповіла близька подруга жінки, Романа Матюшин.

  На відкриття дошки прийшли друзі та близькі Лідії Іванівни, а також колеги та представники міської влади.

  «В мене було таке враження, що вона працює 24 години на добу. Це фантастична була людина. Вона була професіоналом і фантастично була віддана своїй роботі, друзям та місту. А також фантастично була віддана Україні. Лідію Іванівну потрібно пам’ятати, адже вона нагадує нам, яким повинен бути справжній професіонал», – поділився спогадами про видатного хірурга міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

  Лідія Іванівна не мала сім’ї, тому віддала все своє життя хворим та лікарні. Вона своє життя поклала на роботу. Й завжди наголошувала на тому, що робота закінчується не тоді, коли бамкне годинник і йдеш додому, а тоді коли власне закінчується робота.

  «Вона була правдивою та порядною жінкою. А також дуже правдивою й не боялася проти «сильних світу цього» говорити чесно, справедливо і правду. І те, що вона зробила 15 тисяч операцій та врятувала стільки життів є свідченням її ваги в місті», – додав ініціатор проекту "Івано-Франківськ – місто героїв" Руслан Марцінків.

  На рахунку Лідії Іванівни — тисячі врятованих людських життів. Її великого, доброго, чуйного серця вистачало для всіх, хто потребував її допомоги. Вона ніколи нічого не бажала особисто для себе, понад усе для неї були інтереси звичайної, простої людини. Вона вміла відчувати чужий біль.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150