В Івано-Франківську відкрили Пластовий рік

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди відкриття Пластового року. Дійство розпочалося після богослужіння у Архікатедральному Cоборі Воскресіння Христового. Представники Національної скаутської організації України зібралися поблизу ратуші, де після шикування їх привітали начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк та начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Федорак.

  Після завершення церемонії відкриття близько ста пластунів утворили живий напис «Мир!».

  Як пояснила заступник станичного Оксана Румак, зараз двоє представників їх станиці беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Донбасі, а проблема миру в Україні стосується кожного громадянина, про що й хотіли нагадати даним флешмобом.

  – Така акція є дуже символічною, адже у цей важкий час ми розуміємо, що мир є важливішим від економічного розвитку держави чи будь-яких інших аспектів нашого життя. Кожен з нас сьогодні просить у Господа миру для рідної країни, а такий флешмоб вкотре показує ставлення громадян до подій, які відбуваються на Сході України, – зазначив Ростислав Микитюк.

  Окрім того, в рамках урочистостей відбудуться благодійні ярмарки та майстер-класи.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150