В Івано-Франківську відкрився мобілізаційний центр УДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В четвер, 16 лютого в Івано-Франківську відкрився перший в Україні обласний мобілізаційний центр Української Добровольчої Армії. Розташований він за адресою Площа Ринок, 14, що навпроти міської Ратуші, на третьому поверсі.
  Працюватиме мобілізаційний центр з понеділка по п’ятницю, з 10.00 по 15.00 годину.

  Він займається питаннями територіальної оборони, військово-патріотичним вихованням, а також роз’яснюватиме громадянам Прикарпаття та, навіть, Закарпаття, як вони можуть виконати свій громадський обов’язок з захисту держави.

  Варто зазначити, що мобілізаційний центр не є частиною збройних сил і не оголошує мобілізації. Він служить задля того, щоб будь-який громадянин, який бажає приєднатися до захисту України, зміг прийти в цей центр, щоб отримати інформацію щодо того, як він може це зробити.

  5 лютого 2017 року був відкритий навчальний центр Української Добровольчої Армії, який займається питаннями бойового злаження підрозділів УДА та військово-патріотичним вихованням. Цей центр розташовується на базі 5–го окремого батальйону УДА, а командує ним наш земляк Максим «Покутяка» Швець.

  Термін навчання – від 30 і більше днів. Зараз навчальний центр може прийняти близько 30 осіб. Навчання буде включати 10 загальновійськових дисциплін, включаючи індивідуальну підготовку, тактику ведення бою, інженерно-саперну справу, основи медичної підготовки, військову типографію. По закінченню такого курсу бійці зможуть приєднатись до лав УДА, або почати займатись питаннями територіальної оборони в своїй рідній місцевості.
  Перші рекрути з Прикарпаття вже відправились на вишкіл.

  Сконтактувати з прикарпатським Мобілізаційним центром УДА можна за тел..:
  067-34-33-023 (в.о. начальника моб. центру)
  098-597-30-04 (волонтерський підрозділ)
  yarosh.if@gmail.com

  Вже з квітня планується відкриття кількох таких мобілізаційних центрів по області.

   

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150