В Івано-Франківську відкрився V обласний фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 листопада в 11:00 у Народному домі № 1 відбулося урочисте відкриття V обласного фестивалю творчості та виставки робіт людей з обмеженими фізичними можливостями. Організувала це дійство рада Івано-Франківської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ. Цього року фестиваль проходитиме під назвою «Молитва за життя», і буде присвячений трагічним подіям на Майдані та підтримці бійців у зоні АТО. Зокрема, буде проведений збір коштів на лікування пораненого героя батальйону "Айдар" – Олега Ігоровича Сухарьова, командира розвідки.

  В програмі – виступи артистів та колективів з обмеженими можливостями, представників міської влади, а також демонстрація художніх виробів районних організацій інвалідів. Зокрема, фестиваль відвідав Сергій Васильович Адамович, заступник голови Івано-Франківської ОДА. На виставці були представлені роботи учасників віком від 10 до 75 років в етно-національному стилі.

  "Ми долучаємось до збору коштів на лікування героїв АТО. В програму входить виступ учасників від різних районів нашої області, потім ми вибираємо найкращі номери, які будуть представлені на всеукраїнському фестивалі в Києві. Сьогодні 10 районів нашої області представлять 34 художні номери – виступи танцювальних колективів, музичні номери та інше. ", – розповіла журналістам голова обласної організації інвалідів Гринів Ганна Василівна.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150