В Івано-Франківську відзначили Міжнародний день дитячої книги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  2 квітня о 12:00 у Івано-Франківську, а саме – у обласній бібліотеці для дітей, відзначали Міжнародний день дитячої книги. На свято запросили школярів 2-4 класів, а також дитячу письменницю Віру Багірову, котра презентувала школярам свою книгу "Казка з піснею гуляла".

  "Це свято – Міжнародний день дитячої книги – започаткувала видатна діячка світової літератури Елла Лепман у 1967 році. Маленькі діти дуже люблять слухати казки, вірші, оповіданнь. Кожна дитина хоче, щоб їй на ніч почитали казочку. Деякі батьки записують до нас дітей навіть із двохрічного віку", – зазначила Тетяна Назарук, завідуюча молодшим відділом обласної бібліотеки для дітей. 

  Нагадаємо читачам "Стику", що Міжнародний день дитячої книги відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

  "Найбільш читаюча аудиторія у світі – це саме діти. Зараз дуже багато читають як школярі, так і дошкільнята. Наші діти вже дуже розвинуті, іноді п’ятирічні діти просять в мене книжечку. Нещодавно на зустрічі я сказала школярам "підніміть руки, хто любить читати книжки" – і руки підняли всі діти. А коли я запитала, хто більше часу проводить за комп’ютером, аніж за книжкою, руки підняло менше половини дітей. Тому зараз не стоїть питання – чи любимо ми читати зараз. Діти – люблять!", – наголосила Віра Багірова, дитяча письменниця.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150