В Івано-Франківську вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

 • 180x150
 • Опубліковано:

   25 березня о 12:00 в Івано-Франківську відбулось віче-реквієм пам’яті В’ячеслава Чорновола. До його пам’ятника поклали квіти під звуки гімну України, а згодом священики відслужили панихиду. 

  Нагадуємо читачам Стику: В’ячеслав Максимович Чорновіл — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху. Загинув у ДТП, багато хто вважає його смерть політичним убивством. Герой України посмертно.

  "Я особисто його не знав, але памятаю ті часи. Він був надзвичайною відданим своїй батьківщині, патріотом своєї країни. Злі сили його знищили. Пригадую, що він мав надзичайно великий вплив на людей – притягував їх, як магнітом", – розповів отець Володимир.

  Також на віче завітали представники НРУ, головою якого свого часу був В’ячеслав Чорновіл.

  "Думки сумні, бо не стало великої людини – людини, яка в часи СРСР боролась за нашу незалежну державу, сиділа в тюрмі за це. Розслідування його загибелі відкривали і поновлювали, але так і не довели до логічного кінця. Його навіть турбували мертвим – робили ексгумацію. Можливо, за цієї правоохоронної системи, яка прийшла, слідство поновлять і воно дійде логічного кінця. Може, ми дочекаємось справедливого суду, в якому побачимо не лише вбивць, а й замовників!", – зазначив Ярослав Єфімчук, заступник голови крайової організації НРУ.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150