В Івано-Франківську вшанували пам’ять вічного революціонера В’ячеслава Чорновола

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 24 грудня, в Івано-Франківську відзначили 77-му річницю з дня народження засновника «Народного руху України», великого патріота, провісника свободи, вічного революціонера В’ячеслава Чорновола.

  На віче зібралися члени крайової організації «Народний рух України», представники міської та обласної влади, а також небайдужі мешканці міста.

  «Він бачив ту Україну, до якої ми частково дійшли аж через 25 років. В’ячеслав Максимович бачив, якою вона має бути: не комуністичною, патріотичною і терпимою до всіх націй та національностей, які проживають в ній», – розповів голова Івано-Франківської крайової організації «Народний рух України» Ігор Шумега.

  А в.о. заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк додав, що можливо саме смерть Чорновола забрала в України мир.

  «Смерть, яка забрала Чорновола, можливо забрала у нас сьогоднішній мир. Адже він ніс українське слово до людей. Він був одиним з будителі на Галичині, але йому не вистачило часу, щоб провести таку ж роботу там, на Сході», – зазначив Ігор Пасічняк.

  Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Вічному Революціонерові.
  Нагадаємо, що 25 березня 1999 року Чорновіл загинув у автокатастрофі, коли повертався з поїздки у Кіровоградську філію Руху. Під Борисполем автомобіль політика врізався у навантажений зерном "КамАЗ" із причепом, який здійснював розворот посеред траси.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150