В Івано-Франківську збирають шкарпетки для українських військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні на парковці біля "Бастіону", з 12.00 до 15.00 кожен охочий може допомогти українській армії. Адже там розпочався збір шкарпеток для українських військових.

  Чому збирають саме шкарпетки, розповіла одна з ініціаторів акції, адмістратор жіночого форуму "Егоїстка.if.ua" Юлія Стефурак. Вона зазначила, що це перша акція для допомоги військовим на Сході.

  "У нас була зустріч з дівчатами й звісно всі розмови зводилися до ситуації на Сході. Було дуже багато варіантів, що можна зробити. Але одна ідея, що потрібно кожному військовослужбовцю сподобалася нам найбільше. Адже це не дорого й їх може купити кожен", – зазначила Юлія Стефурак.

  Кожен небайдужий франківець може допомогти хлопцям на Сході, просто принісши кілька пар шкарпеток. До них є кілька вимог: шкарпетки повинні бути темних кольорів, натуральними (бавовна) та довгими, тому що взуття військових високе й нога має бути добре захищена. Розмірами потрібні від 41 до 45. Та активісти повідомили, що саме 42, 43 та 44 користуються найбільшим попитом.

  "Я стараюся, по можливості, допомагати чим можу. Сьогодні збирають шкарпетки, одже принесла їх", – розповіла пані Олеся, котра принесла 20 пар.

  Швидше за все, шкарпетки на Схід доставить організація "Крила Фенікса" й якщо акцію підтримають мешканці міста, то на думку ініціаторів, ця акція може стати регулярною.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150