В Івано-Франківську зібрались кращі цивілісти України (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проблемні питання охорони прав суб’єктів корпоративних правовідносин стали лейтмотивом Міжнародної науково-практичної конференції на однойменну тему, яка розпочала свою роботу сьогодні на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Конференцію було організовано Лабораторією з вивчення проблем корпоративного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України, що функціонує при Юрінституті і цьогоріч відзначає своє 10-річчя.

  На заклик прикарпатських науковців-правники до Івано-Франківська для участі у конференції з’їхалися провідні цивілісти з усієї України, в тому числі таких визнаних наукових шкіл права, як школи Київського та Львівського національних університетів, Харківської та Одеської національних юридичних академій, які підготували для загалу свої найновіші наукові розробки у сфері корпоративного права, зокрема з таких питань, як: захист інтересів акціонерів при укладенні значних правочинів, охорона корпоративних прав держави, цивільна правоздатності корпорацій, змісту правовідносин між приватним підприємством та його засновником та інші.

  До учасників заходу з вітальним словом звернулися ректор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Богдан Остафійчук, заступник директора Науково-дослідного інституту Національної академії правових наук України Микола Галянтич, директор Юридичного інституту Прикарпатського національного університету Валенина Васильєва, а відкрив конференцію вступною доповіддю на тему захисту інтересів акціонерів при укладенні товариством значних правочинів (договорів) відомий в Україні науковець, керівник Лабораторії з вивчення проблем корпоративного права НДІ приватного права та підприємництва НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Луць.

  «Сьогодні в інституті святковий день, – прокоментувала сьогоднішню конференцію директор Юрінституту ПНУ Валентина Васильєва, – він відзначається таким зорепадом вчених вузької юридичної спеціалізації. На сьогодні у нас представлені всі цивілістичні наукові школи – усі регіони. Мені приємно, що саме Прикарпаття зібрало сьогодні всіх науковців, які займаються питаннями цивілістики і приватного корпоративного права».

  (Visited 172 times, 1 visits today)
 • 180x150