В Івано-Франківську зносять незаконний пункт прийому склотари

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, за рішенням виконавчого комітету, знесуть незаконну споруду, що знаходиться в одному з спальних районів на Каскаді, по вулиці 24 серпня, 5. Пункт прийому склотари уже більше ніж півроку стоїть поблизу будинків та не сплачує жодних податків.

  Перше скарга від мешканців щодо роботи пункту була ще в 2013 році. Вони звернулися до депутата міської ради від ВО "Свободи" Оксани Савчук з запитом про демонтаж споруди. Й в грудні цього року її поставили у список на першочергове знесення.

  "Сюди приїжджали безліч комісій та інспекцій і всі визнали, що цей пункт не має жодних дозволів. Проте було виявлено, що є просто оренда землі, без права вести підприємницьку діяльність на ній", – розповіла депутат.

  Найбільший дискомфорт спричиняло те, що вже з 8 ранку туди починали зносити порожні пляшки, переважно безхатченки. Ящики з склотарою виставлялися на доріжку, тому діти боялися ходити до школи цією дорогою.

  Орендатором земельної ділянки є Роман Драга, який все заперечує й звинувачує міську владу в тому, що вона не продовжила йому оренду.

  "Я не отримав жодної відповіді. Влада лише робить вигляд, що працює. А реально вона просто "рубає" підприємницьку діяльність в Івано-Франківську", – коментує ситуацію підприємець.

  При умові, що міськвиконком надасть дозвіл на продовження роботи тимчасової споруди, Роман Драга готовий виконати всі необхідні процедури для того, щоб привести в порядок документи й надалі працювати законно. 

  Заступник директора-начальник управління житлово-комунальної політики Микола Матіїв запевнив, що сьогодні незаконну споруду демонтують. Не зважаючи на прохання власника самостійно демонтувати споруду завтра.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150