В Івано-Франківську зустріли дітей зі східних та південних областей України, які святкуватимуть Різдво у прикарпатських родинах (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Різдвяні свята на Прикарпатті відсвяткує близько тисячі дітей, які прибули сьогодні на Івано-Франківщину з Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей.
  В рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах» вони відпочиватимуть, ознайомляться з притаманними нашому регіону національними традиціями та візьмуть участь в низці культурно-мистецьких заходів.

  Спецпотяг із найбільшою групою дітей, який прибув сьогодні до Івано-Франківська, зустрічали голова облдержадміністрації Олег Гончарук, народний депутат України Олег Недава, представники приймаючих районів, куди діти одразу ж відправилися шкільними автобусами під наглядом супроводжуючих працівників державтоінспекції та медиків.

  «Ми запропонували діткам разом зустріти Різдво, щоби розповісти про наші традиції, засвідчити їм нашу щирість і любов. Ми підготували різноманітні культурно-мистецькі заходи, плануємо також великий концерт в Івано-Франківську. – розповідає Олег Гончарук. – Переконаний, чим більше ми будемо спілкуватися, тим сильнішою буде наша держава. Україна є єдиною, й проведенням цієї акції ми вкотре засвідчуємо громадянську єдність українського суспільства».

  Організовуючи перебування діток в області, як зауважив Олег Гончарук, надавали перевагу населеним пунктам із гуцульським колоритом: у Верховинському, Косівському, Коломийському, Снятинському, Долинському, Городенківському, Богородчанському районах. Не забули також про міста Яремче, Коломию, Болехів.

  Прикметно, що бажаючих запросити дітей з Донеччини у свої родини виявилося дуже багато. Серед них – Віталія Волочій із с. Дзвиняч Богородчанського району, яка має власних троє дітей. Зимової днини жінка з двома донечками прийшли на вокзал, аби зустріти потяг з Донеччини.

  «Покажемо гостям найкращі місця на Прикарпатті: Манявський Скит, Івано-Франківськ, навчимо їх колядувати, − ділиться планами жінка. − Знаємо, що у нашій сім’ї відпочиватиме дівчинка, мої дочки цьому дуже радіють. Хочуть разом з нею відвідати льодову арену».

  За словами народного депутата України Олега Недави, діти з Донеччини дуже хотіли приїхати на Івано-Франківщину. Адже там, де вони проживають, зараз надзвичайно складна ситуація. Тому потрібні зміна обстановки, доброзичлива атмосфера, позитивні враження, святковий настрій.

  «Приїзд на Прикарпаття – надзвичайно важлива справа, яку ми започаткували спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, її головою Олегом Гончаруком, народними депутатами України Анатолієм Матвієнком, Артуром Герасимовим, Максимом Єфимовим та Юрієм Гарбузом − відзначає Олег Недава. − На Сході зараз дуже складна ситуація, але, незалежно від обставин, кожна дитина заслуговує на свято. Приємно, що прикарпатці висловили бажання допомогти реалізувати такий задум».

  «Я хочу, щоби дітки повернулися додому з посмішками на обличчях, веселими та щасливими, розповіли своїм батькам, близьким про свої враження, й наступного разу вони приїхали на відпочинок в Карпати уже цілими сімями», − резюмував Олег Гончарук.

  Нагадаємо, що з 3 по 10 січня за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації, народних депутатів України та Громадської Спілки «Сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» в рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах» Прикарпаття відвідують близько тисячі дітей з південних та східних областей України.

   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150