В Карпатах відгриміла троффі-експедиція «Карпатський Кордон – 2013»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 9 по 12 травня у Карпатах проходила одинадцята за рахунком троффі-експедиція «Карпатський кордон – 2013». Організаторами заходу виступає Львівський автомобільний клуб. В експедиції брали участь і позашляховики з Івано-Франківщини, об’єднані під знаменами Тисменицького офф-роад клубу.

  Загальна кількість позашляховиків, що цьогоріч кинули виклик стихії та пробивалися болотистими схилами на вершини, перевищила 150 автівок, а це понад 500 осіб з різних областей України та сусідніх дружніх держав. Серед учасників троффі було чимало польських, литовських, білоруських та німецьких екіпажів. Однією з найчисельніших груп стала колона позашляховиків з Івано-Франківщини.

  В колоні офф-роад клубу «Тисмениця» стартувало понад 20 автівок. Вони подолали відстань з Торуньського до Ужоцького перевалу.

  Загалом учасники троффі-експедиції «Карпатський кордон-2013» проїхали 150 кілометрів бездоріжжя, отримавши незабутні враження від подолання крутих підйомів та скелястих гір та споглядаючи неповторні краєвиди Карпат.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150