В Коломиї провели екологічну акцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проблема збереження навколишнього середовища, сьогодні постає як ніколи гостро. Чи не найбільшої шкоди природі наносить неправильна утилізація та засмічення територій пластиковою тарою. Привернути увагу громадськості до цієї проблеми вирішили студенти Коломийського педагогічного коледжу і власним прикладом показали як можна зробити своє рідне місто чистим.

  На урочистій лінійці перед початком полювання на пластик директор педагогічного коледжу Валерій Ковтун ще раз згадав якої шкоди екології може завдати неправильна утилізація виробів з пластику і наголосив, що лише власним прикладом та відповідальністю кожного окремо реально зробити місто чистим. «А щоб не доводилось прибирати пластик, то треба всього-нічого, просто не смітити», – наголосив В. Ковтун.
  На подвір’ї коледжу під час урочистої лінійки стояли чотири спеціальних контейнери для виробів з пластику. Їх і мали наповнити студенти. Перші пляшки до контейнерів кинули представники влади та старости груп, а студенти вирушили на «полювання» за пластиковою тарою.

  Найбільш врожайною на пляшки виявилася територія парку імені Кирила Трильовського, звідти свою здобич студентам допоміг привезти до педколеджу добродій у кузові вантажного авто.

  Чотири спеціальних контейнери для пластикової тари виявилися занадто малими, щоб вмістити весь той пластик, що назбирали студенти. Кількість сміттєвих пакетів виявилася майже в шість разів більшою від очікуваної.

  Щоб зацікавити студентів взяти участь в акції, організатори вели підрахунок кількості пакетів з пластиком, зібраних кожною групою. Переможцям вручили смачні заохочувальні призи, а зібрані вироби з пластика передали для утилізації та переробки.

  Головна мета акції – закликати коломиян викидати пластикові пляшки та вироби з пластику в спеціально відведені для цього сміттєві баки і тим, самим подбати про майбутні покоління!

  Оксана Островська

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150