В Коломиї тренуються найсильніші боксери України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями до Коломиї завітала Олімпійська збірна команди України з боксу. Одразу після різдвяних свят для кращих спортсменів країни розпочалися тренувально-навчальні збори у нашому місті в приміщенні фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив». А допомагає вирішувати різні організаційні питання та розробляє програму не лише тренувань а й відпочинку Заслужений працівник фізкультури та спорту України, Заслужений тренер України з боксу Іван Данилишин.

  Саме в Коломиї традиційно спортсмени розпочали перший етап підготовки до Олімпійських ігор. Адже ліцензії уже завойовані минулого року на чемпіонаті світу в Баку: з десяти вагових категорій спортсмени отримали шість ліцензій, чотири золотих та одну срібну медалі. Тому, як стверджує головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський, хлопці мають чудову можливість вибороти ще чотири ліцензії у Стамбулі на європейському турнірі, який розпочнеться 14 квітня.

  Коломия – традиційна база для тренувань, бо ми вже протягом десяти років розпочинаємо підготовку саме з цього міста. Тут для нас створенні сприятливі умови для тренувань. Взагалі Коломия – місто спортивне, де виховувались багато таких відомих боксерів як, Володимир Колесник та Андрій Федчук, якого сьогодні уже немає з нами. Тому ми завжди, не порушуючи традицій, приїжджаємо на тренування до вашого міста, – розповідає головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський.

  Загалом до Коломиї приїхало 42 спортсмени, яких тренують десять досвідчених тренерів. На базі спортивного комплексу хлопці покращують свою фізичну підготовку – працюють у тренажерних залах зі снарядами та «залізом» і долають кроси. Загалом боксерам доводиться непросто, адже для них розроблена насичена програма тренувань. За словами чемпіона світу, заслуженого майстра спорту Василя Ломаченка, команда обіцяє гідно підготуватися та достойно представити країну на Олімпійських іграх. Бо щоденно старанно працюють: зарядка, пробіжка та розминка, потім загальна та тактико-фізична підготовки.

  Олімпійська збірна команда України з боксу вирізняється своїм зоряним складом. Серед гостей міста – чемпіони світу, Європи, України та призери олімпійських ігор. Також у складі команди помічений і мешканець Коломийщини – переможець юніорських та молодіжних першостей України Арсен Різун. «Усі мають велике бажання працювати та гідно підготуватися до Олімпійських ігор, – ділиться думкою заслужений майстер спорту, чемпіон Європи у напівважкій вазі, капітан команди Олександр Усик. Попереду нас чекає ще багато тренувальних зборів від яких отримуємо велике задоволення. Адже для нас бокс – це життя».

  Після Коломиї найсильніші спортсмени продовжать тренувальні збори з боксу в інші містах, щоб гідно представити Україну у Лондоні на Олімпійських іграх.

  Оксана Островська

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150