В Коломиї відбулась наймасовіша українська дискотека (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  14 жовтня 2012 року в місті Коломия з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці біло встановлено рекорд України в категорії «Масові заходи» – наймасовіша українська дискотека, п’ять тисяч двадцять сім Коломия та гостей міста одночасно танцювали в центрі Коломиї. Під час святкового концерту з сцени лунала виключно українська музика, а всі присутні танцювали українські танці. Ініціаторами рекорду виступили – Володимир Довганюк, кандидат в народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка по одномандатному виборчому окрузі №88, та мега-популярний «Dzidzio». Метою заходу було популяризація українського танцю, пісні та культури. Представник національного проекту «Книга рекордів України» в Західній Україні, Ганна Крисюк, привітала ініціаторів з встановленням рекорду та вручила їм пам’ятні дипломи, які засвідчують встановлення рекорду.

  «Вітаю всіх присутніх з святом Покрови і дуже дякую, що підтримали мене у встановленні рекорду, адже разом ми сила, вірю, що це не останній рекорд для Коломиї», – сказав Володимир Довганюк після встановлення рекорду.

  «Добрі ті заходи та рекорди, які популяризують своє українське, українську пісню, танець, культуру, а також згуртовують українську молодь», – заявив Dzidzio.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150