В Маєтку Святого Миколая завершують останні приготування до свята

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З кожним роком кількість туристів у Маєтку Святого Миколая збільшується. Якщо того річ 19 грудня на святі побувало близько шести тисяч гостей, то цього року в маєтку навіть не беруться прогнозувати кількість відвідувачів. Хоча зізнаються, що готуються до свята дуже ретельно.

  На свято працюватиме 12 казкових станцій для дітей, з них дві нові – хатинка Ведмедя і Марійки, які пригощатимуть своїх гостей смачними пампухами з солодким чаєм, а також дітлахи зможуть побачити дванадцять братів – дванадцять місяців.

  Завдячуючи погоді, напередодні свята буде проведено конкурс на кращу скульптуру зі снігу, яким землю щедро вкрила зима. Тож кучугури снігу, перетворяться на казкових героїв і вдало доповнять святкову атмосферу. Для авторів найкращих фігур організатори обіцяють гарні подарунки, і наголошують, що жодна дитина, яка братиме участь у святкуваннях без дарунка від Миколая не залишиться!

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Легенди про святого Миколая

  Звичайно без помічників тут не обійтись. Як розповіла Анастасія Костюк заступник директора Національного природного парку «Гуцульщина», ось уже не перший рік добрим помічником Миколая є голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. В минулому році він привіз для дітей три тисячі подарунків, нині вже завезена така сама кількість подарунків.

  «Ми зробимо все, щоб дитина котра прийшла на фестиваль, не залишилась поза увагою і отримала солодкий подарунок, бо це найбільш очікуване дитяче свято», – говорить пані Анастасія.

  А хто був нечемним, тому Миколай має різочку, хоча й це поправляється, адже пустуни вкидають різочки у спеціальне вогнище – Миколаївську ватру і дають обіцянку Святому виправитись. В минулому році у вогнищі згоріло близько 500 різочок, тож когорта неслухняних діточок суттєво зменшилася.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли розповісти дитині правду про існування Святого Миколая?

  Вже вдруге на Миколая у його маєтку буде проведено фестиваль новорічно-різдвяної іграшки, а також чимало різноманітних конкурсів: виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Збережемо лісову красуню», конкурс виступів художніх колективів «До нас у гості – наш чудовий край іде Святий Миколай»; конкурс малюнків «Мій казковий іграшковий рай, що подарував Миколай».

  Оксана Островська

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150