В неділю кожен франківець зможе допомогти українській армії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В неділю, 3 серпня на пішохідній частині вулиці Незалежності, біля стоматкорпусу ІФНМУ відбудеться ярмарка "Франківський патріотичний розпродаж", а після нього – фестиваль вуличної музик "Art 4 Army". Всі кошти, які на ньому зберуть підуть на потреби армії.

  Про це повідомили ініціатор акції Лідія Анушкевичус та голова Івано-Франківського Молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська на прес-конференції.

  "Не можна вимагати гроші лише в підприємців. Все місто має об’єднатися заради допомоги армії, адже важлива кожна копійка", – зазначила головний ініціатор волонтерського руху "Свій за свого" Лідія Анушкевичус.

  На ярмарці, яка розпочнеть о 16 годині, продаватимуть майже все: від одягу та взуття аж до живих квітів та сувенірів. Також можна буде придбати патріотичні бантики, які висіли на новорічних ялинках по всьому місту.

  Кожен охочий може долучитися до розпордажу й принести ту річ, яку можна продати. Єдиною вимогою є те, що річ має бути хорошої якості. Також за бажанням можна стати продавцем зібраної продукції. Речі можна приносити в виконавчий комітет(каб. 104) або безпосередньо на акцію.

  Після ярмарки, о 19.00 виступатиме квартет "Фед Корт". З його виступу й розпочнеться фестиваль вуличної музики. Соліст переконаний, що багато його друзів-музикантів також долучаться до цього фестивалю.

  "Важливим є те, що мистецька акція не є одноденною – це буде довготривалий марафон гуртів, адже саме довгострокові акції дають хороший результат", – зазначила Лідія Ярославівна.

  Лідія Анушкевичус впевнена, що такі ініціативи дозволяють акумулювати кошти та купити щось більше та серйозніше, наприклад тепловізор.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150