В обласній раді Прикарпаття зібралися екс- та нині діючі депутати (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 серпня 2011 року відбулася урочиста восьма сесія Івано-Франківської обласної ради з нагоди 20-ої річниці Незалежності України.

  У порядку денному урочистої сесії рішенням було включено 2 питання: "Про 20 років Незалежності України" та "Про нагородження Почесною відзнакою “100-річчя від дня народження Головного Провідника ОУН Степана Бандери”.

  На урочисту сесію прибули народні депутати Верховної Ради України першого скликання Левко Лук’яненко, Степан Волковецький, Зіновій Дума, Петро Осадчук, Степан Пушик та Богдан Ребрик, які голосували за прийняття Акту Про державну незалежність України, народні депутати України другого-шостого скликань від Івано-Франківської області Роман Ткач, Зіновій Шкутяк, Дмитро Шлемко та Ігор Зварич, голови Івано-Франківської обласної ради попередніх демократичних скликань Степан Волковецький, Зіновій Митник, Василь Брус та Ігор Олійник, депутати обласної ради першого-п’ятого демократичних скликань, владики Українських традиційних церков, керівників політичних партій та громадських організацій.

  Під час розгляду питання «Про 20 років Незалежності України» з головною доповіддю виступив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, який охарактеризував усі етапи становлення Української держави.

  На урочистій сесії було відзначено борців за незалежність України та учасників визвольних змагань, яким вручили грамоти та цінні подарунки голови обласної ради. Також депутати обласної ради прийняли рішення про нагородження Почесною відзнакою “100-річчя від дня народження Головного Провідника ОУН Степана Бандери”. 

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150