В школі-гімназії №3 дітей “евакуювали” до бомбосховища

 • 180x150
 • Опубліковано:

   3 лютого в Івано-Франківську журналістам центральних та регіональних ЗМІ продемонстрували різні типи захисних споруд. Однією з них стало сховище, що знаходиться на території НВК "Школа-гімназія №3". Також була проведена учбова евакуація дітей до сховища.

  "Питанням цивільного захисту наш колектив приділяє надзвичайно велику увагу. Щороку ми проводимо тренування з евакуації учнів та вчителів. Інколи дітей виводять на двір через три виходи згідно плану евакуації, а інколи – до сховища. В мирний час приміщення сховища ми використовуємо як тир, а також тут проводяться уроки захисту Вітчизни та гуртки. Сюди можуть поміститись всі 923 учні школи та 73 вчителі", – розповіла Ганна Прокопів, заступник директора школи-гімназії №3.

  "Починаючи з 31 січня, всі школи міста обстежуються на предмет зберігання та придатності до експлуатації захисних приміщень. В випадку надзвичайних ситуацій терористичного характеру діти повинні мати змогу сховатися і таким чином забезпечитись від пораження будь-якою зброєю. Це базове підвальне приміщення освітнього закладу. Ми думаєм над тим, щоб подібні підвали використати ще й для евакуації мешканців прилеглих будинків у вихідні дні. А такі перевірки шкіл ми будемо проводити без попередження, оскільки це єдиний метод забезпечити постійне підтримання захисних споруд в належному стані", – зазначив Влізло Ігор Іванович, в.о. начальника управління з питань надзвичайних ситуацій в місті Івано-Франківськ.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150