Велодень у Івано-Франківську розпочався велозбіговиськом біля Ратуші (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   24 січня у Івано-Франківську активісти велосипедного руху організували Зимовий Велодень. Згідно з програмою заходу дійство розпочалось з "велозбіговиська" о 12:30 біля Ратуші. На ньому досвідчені роверисти та механіки ділились досвідом теорії та практики їзди в умовах міста. 

  Далі в програмі – велопарад по всій центральній частині міста, велофорум в "Urban Space 100" та показ короткометражних фільмів на велосипедну тематику від фестивалю Wiz-Art. Також активісти планують обговорити міську програму розвитку велоінфраструктури.

  "Мета сьогоднішньої акції – промоція та популяризація велосипеда як міського транспорту, що підходить для будь-якої пори року та погоди. В нас сьогодні буде низка подій: велошкола, безкоштовний ремонт велосипедів, невеличкий велопробіг про центру місту. Далі буде міський форум велосипедистів, а під вечір буде фестиваль велосипедних короткометражних фільмів. Всі події безкоштовні та відкриті. В такому зимовому форматі велодень відбувається вперше. Ми хотіли, щоб був сніг. Є стереотип, що велосипед має сезонність. Проте велосипед (як засіб пересування містом) не має жодної сезонності, як і піша хода", – розповів Віктор Загреба, координатор ініціативи "Тепле веломісто".

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150