«Великий м’яч» відбувся в Івано-Франківську (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під гаслом «Футбол об’єднує» 21-22 квітня у Івано-Франківську, в рамках підготовки та проведення ЄВРО-2012, відбувся перший Благодійний міжнародний фестиваль футболу «Великий м’яч», який продовжиться у найбільших містах України та Європи.

  Ідея фестивалю – показати світові українську культуру та традиції та залучити кошти для реалізації соціальних благодійних проектів, які реалізуються фондами-засновниками.

  Символ фестивалю – удвічі більший, ніж звичайний, футбольний м’яч, яким гратимуть аматорські команди.
  У рамках Фестивалю відбулася гра у великий м’яч серед 24 аматорських (чотири з яких – жіночі) та шести дитячих шкільних команд.

  Фестиваль зібрав декілька тисяч вболівальників та гостей.
  Кожен бажаючий міг узяти участь у створенні футбольного килима миру (символу єднання народів та культур навколо футболу), що претендує ввійти до Книги Книги рекордів Гінесса, як найбільший футбольний килим, що твориться найбільшою кількістю людей у найбільшій кількості країн світу. Футбольний килим миру в майбутньому стане унікальним експонатом Музею світового футболу. Складатиметься він із понад двох мільйонів вузликів.

  Окрім того, під час змагань діяла виставка унікальних булав, присвячених людям, які своєю працею роблять неоціненний внесок у розвиток як української, так і світової культури та спорту. Зокрема, Мішелю Платіні, Валерію Лобановському, Ліні Костенко і Альбіні Дерюгіній, Віктору Януковичу та Броніславу Коморовському, а також Андрію Шевченку.
  Організатори Фестивалю – Благодійні організації "Творча Україна ХХІ сторіччя" та "Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка".

  Наступний фестиваль відбудеться 5-6 травня у Львові. 

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150