Відкриту для руху Набережну остаточно здадуть в експлуатацію навесні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Станом на сьогодні всі основні роботи по проекту виконані – ми отримали відремонтоване дорожнє полотно, яким, сподіваюся, з великою приємністю користуватимуться автомобілісти».

  Таку точку зору висловив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук під час виїзної зустрічі з представниками громадськості та ЗМІ з нагоди відкриття руху автотранспорту на вул. Набережна імені Василя Стефаника.

  Участь у заході взяли також народний депутат України Олександр Шевченко, заступник міського голови м. Івано-Франківська Зіновій Фітель, керівники профільних департаментів облдержадміністрації, міськвиконкому, фірм-виконавців.

  «Наступного року буде нанесений спеціальний зносостійкий шар – сларісіл, який повинен забезпечити якнайдовший термін експлуатації об`їзної дороги. Зараз же ми вносимо зміни до проекту, щоби максимально задовольнити потреби мешканців. Йде мова про облаштування з’їздів-виїздів, автобусних зупинок, будівництво першої в Івано-Франківську велодоріжки», – повідомив очільник області.

  Голова облдержадміністрації подякував усім, хто долучився до ремонтних робіт, звернувши увагу на потребу поглиблення співпраці між обласною та міською владою, підприємцями та громадськістю.

  «Тривалий час проблема Набережної не вирішувалась. Часом вже навіть здавалося, що жителі й гості Івано-Франківська ще довго не матимуть альтернативи заторам центральної частини обласного центру. Але сьогодні ми бачимо нову об`їзну дорогу і кожен має можливість нею скористатися. – пояснив Олег Гончарук. – З перших днів моєї роботи на посаді голови облдержадміністрації питання ремонту вулиці Набережної стало пріоритетним у моїй діяльності. Ще тоді, зібравши за круглим столом усі зацікавлені сторони, обговоривши проблеми та різні бачення їх розв`язання, нам вдалося домовитись, знайти консенсус і спільними зусиллями таки розпочати довгоочікуваний ремонт. Звичайно, усі були змушені чимось поступатися, але здоровий глузд переміг і місто отримало справді якісну дорогу».

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150