Відомі українські артисти вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні на фестивалі у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 4 жовтня, у концертній частині "Фестивалю пам’яті Небесної Сотні" в Івано-Франківську виступили відомі українські гурти С.К.А.Й, "Мандри", "Патроничі", а також співачка Руслана.

  Першими на сцену фестивалю вийшли учасники гурту "Патроничі", яких франківська молодь зустріла гучними оплесками. Молоді люди підспівували композиціям, які виконували "Патроничі".

  Фронтмен гурту "Мандри" Сергій Фоменко пам’яті загиблому Роману Гурику та всім героям Майдану присвятив виконання пісні "Не спи моя рідна земля".

  Вшанувати пам’ять загиблих героїв Майдану приїхав гурт С.К.А.Й. Фронтмен гурту Олег Собчук виступив на сцені у футболці з українським тризубом,а на одному із музикантів гурту був одяг патріотичних жовтого і блакитного кольорів. Ще на початку виступу Олег Собчук сказав, що вони виконуватимуть як ті спісні, які звучали на Майдані, так і абсолютно нові композиції.

  "В нашій програмі буде менше веселих пісень, ми намагались більше включити глибокі та змістовні пісні", – зазначив Олег Собчук.

  На честь героїв Небесної Сотні С.К.А.Й виконав пісню "Подаруй світло". А пісня "Ми разом, мы вместе" прозвучала для того, щоб Західна і Східна Україна об’єдналися. Адже, за словами Олега Собчука, незважаючи на мову спілкування всі ми українці і зараз всі разом воюємо за нашу незалежність

  Завершила концертну програму фестивалю співачка Руслана, яка вийшла на сцену у вишиванці та з великим синьо-жовтим прапором на плечах.Свій виступ вона розпочала із виконання гімну України, який підхопив натовп із кількох тисяч франківців. Своїми запальними танцями та піснями Руслана неабияк розігріла публіку. Не обійшлося і без виконання, вже можна сказати традиційної для українців, пісеньки про Путіна.

  За словами Руслани, коли вона почула запрошення на "Фестиваль пам’яті Небесної Сотні", то навіть не дослухала речення до кінця. Адже сама провела немало днів і ночей на Майдані і особисто знала багатьох його героїв.

  "Це були надзвичанйо сильні духом люди. І саме такий дух я відчуваю зараз тут, у Франківську", – запевнила Руслана.

  Завершився фестиваль спільною молитвою в пам’ять про загиблих героїв Небесної Сотні, бійців в зоні АТО, а також за мир і спокій у нашій державі.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150