Віталій Кличко показав свою квартиру біля опери

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Видання Корреспондент продовжує серію матеріалів про будинки найбільш рейтингових політиків України. У свіжому номері опубліковано матеріал про квартиру лідера партії УДАР Віталія Кличка.

  Київська квартира Віталія Кличка розташована на трьох верхніх поверхах та мансарді будинку на вулиці Хмельницького навпроти посольства Німеччини.

  Як пише видання, будинок, у якому проживає Кличко, – це старовинна шестиповерхова будівля у класичному стилі, побудована у 1901 році. На першому поверсі ще збереглася декоративна різьба по дереву та ліпнина, що нагадують царські часи.

  У квартирі Кличка площею 225 кв. м. є шість житлових кімнат, чотири ванних і туалет. Причому більшу частину займають дві вітальні, над однією з яких прибудована бібліотека із прозорою підлогою із загартованого скла. На верхньому рівні облаштований кабінет Кличка, а в самому низу – три спальні.

  Корреспондент зазначає, така розкіш дозволена багаторічному чемпіону світу з боксу серед професіоналів та людині, на банківському рахунку у якої перебуває, згідно з декларацією, 121 млн гривень.

  За словами лідера УДАРу, він вирішив купити нове житло після переможного бою у 1999 році, коли завоював чемпіонський титул за версією WBO. До цього жив на Харківському масиві, але хотів перебратися в центр. Друзі порадили придивитися до будинку біля Національної опери, в який під час Другої світової влучила бомба, і верхні поверхи були зруйновані.

  "Я уклав договір. За історичною довідкою зробив ремонт фасаду всього будинку, встановив ліфти, добудував мансардний поверх. За це отримав можливість жити в центрі", – розповів лідер опозиційної партії, додавши, що на облагороджування будівлі витратив близько $1 млн.

  Незважаючи на те, що квартира простора, прибиральниць Кличко не тримає. За його словами, підтримання чистоти і порядку – обов’язок усіх членів сім’ї. "Дружина свариться, коли я речі не кладу на місце. Ось, мовляв, усе порозкидали. І діти все розкидають, беруть приклад з тата. Так що у нас війна за чистоту", – цитує видання Кличка.

  Демонструючи верхній рівень свого житла, Кличко звернув увагу на круті сходи, що ведуть туди, і зі сміхом сказав, що ними у п’яному вигляді підніматися ніяк не можна. Як зазначає Корреспондент, перше, що зустрічає відвідувачів нагорі, – це полиці з подарунками та призами: шкіряні пояси із Закарпаття, зроблені у вигляді тих, що вручають чемпіонам, тренувальна рукавичка з розписами 15 чемпіонів з боксу, дореволюційна карта Києва.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150