Влада Івано-Франківська похвалилась відремонтованими будинками

 • 180x150
 • Опубліковано:

   15 грудня міська влада провела огляд об’єктів, реалізованих в рамках міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства 2014 року. Даний конкурс уже третій рік проводиться в Івано-Франківську за підтримки міської ради, завдяки участі в ньому ініціативні мешканці та громадські організації мають змогу втілювати в життя свої проекти – наприклад, по ремонту власних будинків. На огляді представники влади спільно із головами будинкових ОСББ продемонстрували три будинки з числа тридцяти відремонтованих за 2014 рік. 

  "Наш будинок, що знаходиться за адресою вул. Гаркуші, 19а, був збудований у 2002 році, але багато чого було зроблено неякісно, труби дуже сильно протікали. Коли оголосили цей конкурс, ми зразу подали заявку, виграли, і літом в нашому будинку були замінені водопровідні труби. Раніше вони були металеві, ржавіли та протікали, а зараз нам установили сучасні поліуретанові труби, які мають прослужити ще десятки років", – розповіла Христина Дувірак, голова ОСББ "Гражда".

  "В 2012 році міська влада прийняла програму розвитку місцевого самоврядування, і на її підставі ми вже третій рік поспіль реалізуємо цей конкурс. В цьому році було відремонтовано близько 30 будинків, а сума виділених коштів склала рекордні 1.5 млн гривень", – зазначив секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко.

  "В під’їзді нашого будинку, що знаходиться за адресою вул. Лермонтова, 13, установили пластикове вікно та двері, а також зробили побілку та ремонт всіх стін. Це було в наших планах і минулого року, але тоді виникли певні складнощі. Ми дуже тішимось, адже наш будинок був збудований на початку 20 століття, і вже десь сорок років тут не проводився ремонт", – поділилась подробицями ремонту бухгалтер ОСББ "Злагода-2006" Олена Солтан.

  "У нас є два будинки в одному подвір’ї, їх адреси – вул. Довга, 35 та вул. Слов’янська, 2. Завдяки цій програмі ми вже два роки поспіль приймаємо участь в конкурсі проектів та приводимо свої будинки, збудовані в 1958 році, до гарного вигляду. Минулого року ми відремонтували димарі, що знаходились в аварійному стані, труби та ринви. А цього року нам частково поміняли покрівлю на одному будинку та повністю – на другому. Цей конкурс – дуже хороша справа, хоча жаль, що деякі проекти малобюджетні. В 2013 році нам виділили 16 тисяч гривень, в 2014 – 20 тисяч", – повідомила Ніна Стельмах, голова ОСББ "Респект-ІФ".

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150