Вночі побили лідера франківського Євромайдану Максима Кицюка (ФОТО, ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вночі з 29 на 30 листопада приблизно о 3 годині ночі жорстоко побили одного із лідерів франківського Євромайдану Максима Кицюка.

  Як розповідає свідок Анатолій, вони з друзями сиділи у «Chicken Hut», що знаходиться по вулиці Бельведерській. Потім Максим попросив його провести до хостелу «Феномен» (вул. Південний бульвар), де мешкав під час сесії (студент-заочник четвертого курсу Прикарпатського університету).

  «Йдемо по Південному Бульвару і нас кличуть, просять прикурити, – каже Анатолій, – їх було троє спортивної тілобудови. Макс витягнув запальничку і пішов у їх бік. Вони накинулися на нього, я почав відбороняти. Двоє його повалили, потім – повалили мене".

  Один не давав встати Анатолію, двоє інших били Макса. Далі, розповідає, почали кричати перехожі, які й налякали зловмисників. Поруч завелася червона лада, вони сіли в машину і попрямували у бік Максима. Анатолій відтягнув хлопця в бік, щоб не наїхали.

  Перехожі викликали міліцію і швидку. Кицюка забрали в лікарню. Там встановили глибокі порізи на ногах, і припустили, що може бути черепно-мозкова травма. В лікарню прибули слідчі. Звідти вони попрямували на місце події – поруч із будинком по вулиці Південний Бульвар, 29.

  Тут «Репортер» почав заважати працівникам міліції працювати… Вимагали вимкнути камеру. По реакції міліції видно: у те, що побиття пов’язане з політикою вони не вірять.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150