Волонтери передали луганським прикордонникам сучасний джип

 • 180x150
 • Опубліковано:

   9 лютого об 11:00 в Івано-Франківську, на Вічовому майдані відбулась урочиста передача автомобіля Mitsubishi L200 луганському прикордонному загону. Цей сучасний позашляховик, який здатен долати будь-які нерівності грунту, був придбаний та підготований до відправки на фронт спільними зусиллями івано-франківських та хмельницьких волонтерів. Також джип освятили.

  Кошти на придбання джипа, 4800 доларів США, були зібрані хмельницькими волонтерами, але потрібний автомобіль продавався у Львові. Тому гроші передали івано-франківському волонтерові Наталі Перцович, яка допомогла в покупці даного автомобіля та його ремонті.

  "Автомобіль ми придбали на звернення військових з луганського прикордонного загону, який знаходиться в місті Щастя. Вони звернулись за допомогою, оскільки їхній автомобіль, подарований президентом України, підірвався на фугасі. Хмельницькі волонтери зібрали гроші, і паралельно почали шукати волонтерів з інших міст, хтось порадив їм мене. Тамтешні волонтери вибрали саме цю машину, оскільки цей позашляховик є дуже витривалим та надійним. Ми привезли цю машину зі Львова, пригнали її на СТО, власник якого погодився зробити комплексний ремонт та заміну деяких необхідних агрегатів. Сьогодні ми відправляємо цей автомобіль у Харків, де на нього вже чекають прикордонники. По дорозі машина заїде в Хмельницький, де в машину загрузять зібрану хмельниччанами допомогу – продукти та все інше. Від нас джип теж не поїде пустим", –  розповіла журналістам Наталя Перцович, волонтер.

  Також Наталя Перцович зазначила, що за тиждень в зону АТО відправиться ще один автомобіль, кошти на який зібрали вже франківські волонтери. А ще, за її словами, волонтери отримали звернення від медиків з "Айдару" щодо обладнання автомобіля "Фольксваген" під реанімобіль, і підприємці та медики нашого міста скоро обладнають його.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150