Волонтери подарували Івано-Франківській військовій поліклініці обладнання для реабілітації поранених бійців

 • 180x150
 • Опубліковано:

   12 березня о 10:00 в Івано-Франківській військовій поліклініці № 1121 лікарям подарували обладнання для реабілітації поранених. Волонтери придбали спеціальне ліжко, що коштувало 5000 гривень, а компанія "Нугабест", що виробляє обладнання для реабілітації та відновлення здоров’я – спеціальний коврик для масажу, що покращує кровообіг та регенерацію тканин.

  "На нашу потребу в ліжках, на щастя, знову відгукнулися ті ж самі волонтери. І от, сьогодні ліжко нарешті привезли. Воно дуже функціональне – в плані того, що можна підняти верх чи низ тіла, голову, змінити форму тіла, надати допомогу в будь-якому стані. Це сучасне ліжко, яке буде нам допомагати в роботі. Я дякую волонтерам за їх допомогу", – прокоментувала подарунок Ніна Сторожук, завідуюча денним стаціонаром військової поліклініки № 1121.

  "Ми долучились до даного заходу, тому що вважаємо, що такі дії є справжнім патріотизмом. Для наших бійців ми придбали медичне ліжко. Головне, щоб наші воїни та наші герої повертались з АТО живими, все інше ми подолаємо разом. Ліжко українського виробництва", – розповів Володимир Бондар, керівник ГО "Молоде життя".

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150