Вулицю Набережну готуються здати з дня на день

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську о 15:00 на вулиці Набережна відбулась робоча нарада стосовно ремонту даної вулиці. На нараді були присутніми представники міської та обласної влади, в тому числі голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, а також фірми, що веде ремонтні роботи.

  Ремонт Набережної ім. Василя Стефаника практично завершений, і влада сподівається завершити його до настання морозів. Вулицю вкривають трьома шарами асфальту – це основа, крупнозернистий та дрібнозернистий асфальт, а зверху наносять захисну емульсію, яка є своєрідним ноу-хау і має забезпечити дуже тривалий срок служиб даної дороги. Здача вулиці в експлуатацію буде проводитись без пафосу і перерізання червоних стрічок, заявляє влада.

  "Я радий вас всіх бачити на цій вулиці, і сподіваюсь, що цю ділянку роботи ми постараємось швидко закінчити. Я дякую місту, яке дуже допомогло нам з фінансуванням, оскільки зараз кінець року, і ми маємо багато нагальних проблем. Вже перераховано вісім з десяти мільйонів гривень", – розповів Олег Гончарук, голова Івано-Франківської ОДА.

  "Можемо відзвітувати, що від 10 жовтня ми завершили влаштування дороги на ділянці від вулиці Берегової до кільця на вулиці Мазепи. Це є 3600 метрів дороги. Ми вже наносимо пішохідні переходи і встановлюємо декілька знаків, після чого будемо готові пустити рух від вулиці Берегової до вулиці Романа Левицького. Затримок в роботі немає ніяких.", – додав заступник директора департаменту будівництва та ЖКГ Івано-Франківської ОДА Роман Пацак.

  "По в’їздах проблем наразі нема. За цей період часу люди поробили проекти, узгодили їх з відповідними службами. На всі заїзди вже є проектні рішення. Всі закиди в нашу сторону ми можемо спростувати – відхилень від проекту немає, проект пройшов коректуру та державну експертизу. Звуження дороги нема – от ми стоїмо на ділянці, розширеній до 14 метрів, а найменша ширина дороги – 9 метрів, що є достатнім для руху по такій категорії дороги", – відзвітував Родзоняк Роман Ігорович, керівник фірми-будівника "ПБС".

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150