Видавництво “Фонтан казок” презентувало свої дитячі книги

 • 180x150
 • Опубліковано:

   10 лютого о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є", Івано-Франківськ, відбулась презентація дитячих книг видавництва "Фонтан казок". На презентації були присутні Іван Андрусяк – головний редактор видавництва та дитячий письменник, Василь Карпюк – директор літературного агенства "Discursus" і також дитячий письменник, Христина Стринадюк – художник, автор ілюстрацій до книги "За руку з черепахою".

  "Фонтан казок" наразі видав вісім дитячих книг, які вже знайшли своїх шанувальників. В планах видавництва – видати дев’яту книгу, а також поступово починати видавати електронні версії власних книг. Це такі книги, як "Чупакабра та інші зайчики", "За руку з черепахою", "Банка варення", "Зайчикове Різдво" та інші.

  "Видавництво "Фонтан казок". Дата народження – 5 липня 2014 року. На фестивалі "Країна Мрій" ми показали людям дві наші перші книжки. Це "Третій сніг" та "Коротунчик", саме з них почалась наша історія як видавництва. Ми не видаємо перекладів та народних казок – ми видаємо лише тексти сучасних українських дитячих письменників та образи сучасних українських дитячих художників. Ми зорієнтовані на відкриття, на те, щоб кожна книжка була відкриття новогом імені, або нової іпостасі відомого імені. Нам надсилають дуже багато творів, дуже мало з яких можна видати. Але серед присланого є перлини, які треба шукати", – зазначив Іван Андрусяк, головний редактор "Фонтану казок".

  " Історія цієї книги почалась з того, що автор сам знайшов мене на Фейсбуці. Книга "За руку з черепахою" ілюструвалась за мотивами традиційних косівських орнаментів. Це кераміка, писанки, вишиванки. Я працюю саме в такому етно-напрямі, з метою привчати дітей змалечку до традиційного мистецтва. Якщо дитина від раннього дитинства буде дивитись на такі малюнки, то вона усвідомлюватиме, що це – її, рідне", – розповіла Христина Стринадюк, художник та ілюстратор.

  Нагадаємо, раніше Стик писав про презентацію дитячої книги Василя Карпюка та Христини Стринадюк "За руку з черепахою".

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150