Вже наступного тижня рух транспорту на Набережній буде відновлено

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Роботи щодо капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника ведуться згідно визначеного графіку і вже на наступному тижні рух автотранспорту буде відновлено на ділянці від Берегової до Левицького.

  Про це представникам громадськості та присутнім журналістам було повідомлено під час чергової виїзної наради, яка відбулася 14 листопада під керівництвом голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

  «Наразі ми завершуємо асфальтування верхнього шару дорожнього покриття на ділянці від вулиці Берегової до вулиці Левицького. Вчора відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху, на якій було погоджено тимчасову схему руху транспорту, а відтак вже наступного тижня на окресленій ділянці дороги плануємо пустити транспорт», – повідомив під час наради заступник директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Роман Пацак.

  За словами управлінця, єдиним, що викликає занепокоєння, є невиконаний згідно протокольного доручення від минулої наради пункт протоколу №1, а саме – розробка Івано-Франківською міською владою графіку співфінансування по дольовій участі капітального ремонту вулиці Набережної. Наразі це не призводить до зривів у виконанні робіт, оскільки в обласному бюджеті ще є кошти на залишках, хоч фінансування і приходиться здійснювати чи не щодня. Однак, за дорученням голови ОДА Олега Гончарука на керівництво міста буде підготовлено окреме звернення з усіма відповідними документами, які стосуються співфінансування.

  «Свого часу кожен зможе дати оцінку нашій роботі й я переконаний, що вона буде позитивною. Хочу вкотре наголосити, що всі роботи здійснюються відповідно до стандартів, незначні зміни, що вносилися, проходили всі необхідні експертизи. Що ж стосується окремих заяв, то відзначу, що наша справа аргументовано відповідати на поставлені громадянами запитання та працювати на добробут громади», – відзначив Олег Гончарук.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150